Balıkesir          

Balıkesir          

İçindekiler

10     Balıkesir           266

Balıkesir Sohbet ile oyunlar oynayabilir balıkesir hakkında şimdiye kadar bilmedıgınız insanlarla tanışabilirsiniz.

Balıkesir Sohbet odaları ile biribirinden eğlenceli vakit gecirebileceginiz gibi yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Balıkesir Chat sitesi ile yeni bayan ve baylarla tanışıp eğlenceli ve hoş vakitler geçirebilirsiniz. Balıkesir Sohbet Odaları Tamamen Ücretsiz olup, Balıkesir ile ilgili haberleri oturdugunuz yerden takip edebilirsiniz. Balıkesir hakkında bol bol dedikodu yapıp sohbetin ve chatin keyfini sonuna kadar çıkarırsınız.

Balıkesir Hakkında Kısa Ve Önemli bilgiler

Balıkesir, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık on yedinci şehri. Marmara Bölgesi’nin güney Marmara Bölümü’nde, topraklarının bir kısmı ise Ege Bölgesi’nde yer edinen ilin hem Marmara aynı zamanda Ege Denizi’ne kıyısı bulunur. Türkiye genelinde ise iki deniz ile komşu olan yalnız 6 il vardır.[2] İl, Kuzeybatı Anadolu’da bulunmaktadır. Doğusunda Bursa ve Kütahya illeri, güneyinde Manisa ve İzmir illeri ve batısında Çanakkale ili vardır.[3] Ayvalık ilçesinden de Yunanistan’ın Midilli Adası’na komşudur.[4] Büyükşehir statüsünde olan Balıkesir ili, 20 ilçeden oluşmaktadır. Yüzölçümü bakımından en büyük 13. Il, 2014 nüfus sayımına nazaran de 1.189.057 kişiyle Türkiye’nin en kalabalık 17. Ilidir.

Balıkesir          
Balıkesir

Balıkesirin İlçeleri

İlin Adı  :              BALIKESİR – (Balıkesir ilinin merkez ilçe ile birlikte 21 adet ilçesi vardır.)

İlçeleri  :              Balıkesir Merkez

İlçe,

Altıeylül Sohbet, Ayvalık Sohbet, Balya Sohbet, Bandırma Sohbet, Bigadiç Sohbet, Burhaniye Sohbet, Dursunbey Sohbet, Edremit Chat, Erdek Chat, Gömeç Chat, GönenChat , Havran Chat, İvrindi Chat, Karesi Chat, Kepsut Chat, Manyas Chat, Marmara Chat, Savaştepe Chat, Sındırgı Chat, Susurluk  Chat

Plaka Kodu         :              10

Telefon Alan Kodu          :              266

Bölgesi :              Marmara

 

Balıkesir Sohbet, Balıkesir Chat, Balıkesir Çet, Balıkesir Sohbet Odaları, Balıkesir Chat Odaları

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir