istanbul sohbet e hoş geldiniz.

Esenyurt

Esenyurt

Sohbetyek.Com sayesinde belki de kuracağınız yeni arkadaşlık Esenyurt ilçesinde sizi bekliyor

 

Arkadaşlık Esenyurt

Bugüne kadar bir çok kişi ile tanışmış veya ilişki yaşamış olabilirsiniz. Ancak hayalinizde yarattığınız partner, şimdiye kadar karşılaştıklarınız ile uyuşmadı mı? İşleriniz yoğunluğundan ve hayatınızın hızından şimdi kendinize ayıracak zamanı bir türlü yaratamıyor musunuz? Üzülmeyin! internet ve gelişen teknolojiler bu derde deva.

Arkadaş ortamlarında sıkça bahsedilen evlilik siteleri ve arkadaşlık siteleri sizi yeni arkadaşlık kurmanız ve hatta evlilik yolunda ilerleyebilmeniz için yardımcı olacaktır.

Kurulduğu günden bu yana üyeleri için kendini geliştirmeye devam eden Sohbetyek.Com’te arkadaş arama son derece pratik ve hızlı. Arkadaş arıyorum ama bir türlü bulamıyorum diyorsanız, hemen Sohbetyek.Com’ ücretsiz bir şekilde üye olmalısınız. Bu sayede diğer üyeler ile rahatlıkla sohbet edebilir, onlara evlilik ve aşk hakkındaki düşüncelerinizi anlatabilirsiniz.

Uzakta oturan kız arkadaş veya erkek arkadaş istemiyorum diyorsanız, Sohbetyek.Com’te ilçeye ve semte göre arama yapabilirsiniz. Belki de kuracağınız yeni arkadaşlık Esenyurt ilçesinde sizi bekliyor!

Başınızdan daha önce evlilik geçmiş ve sizi anlaycak birini istiyorsanız, arama seçenekleri sayesinde dul bayan profillerine ulaşabileceğinizi unutmayın!

edirne Sohbet odalarında
edirne Sohbet odalarında

İnternetin hayatımızdaki yeri her geçen gün artıyor ve vazgeçilmez bir hal alıyor. Birçok insan sabah uykusundan uyanır uyanmaz gelen elektronik postalarını kontrol ediyor. Bankacılıktan tutunda alışverişin her türlüsüne kadar artık hayatımızın tüm alanlarında internet muhtaç olduğumuz bir olgu haline geldi. Doğal olarak evlilik konusu da bu sanal dünyada yerini gecikmeden aldı.

 

Dini evlilik adetleri

İslami evlilik İslam Dini kurallarına uygun şekilde gerçekleşen evlilikleri kapsamaktadır. Bir evliliğin İslami evlilik yapısına uygun olabilmesi için gereken başlıca koşul, eşlerin birbirlerine uyumlu olmalarıdır. Hayalin İslami evlilik yapısına uygun, huzurlu bir yuva kurmak mı? Öyleyse inançlarınıza ve beklentilerinize uygun bir yol arkadaşı bularak evlenmende internetin vesile olmasını istemez misin? Sohbetyek.Com’te senin gibi islami evlilik arayan yüzlerce kişi var. Onlarla tanışmak için tek yapman gereken Sohbetyek.Com’te ücretsiz üyelik yaratmak ve senin gibi islami evlilik yolu ile bir yuva kurmak isteyen diğer üyelerle sohbet etmeye başlamak.

 

Huzurlu bir islami evlilik için kişilerin uyumu çok önemlidir. Erkek de kadın da dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır. Bu kişiler islami evlilik kurallarına uygun olarak imam nikahı ile evlenmeli, dualar ve temenniler eşliğinde bir yuva kurmalılar. İslamda evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. İslami kurallar ile çerçevesi çizilmiş bir evlilik yapmak istiyorsanız, sizin gibi Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren, evliliğin kötü ve iyi anları kısaca hayatı paylaşmak olduğu bilen bir hayat arkadaşı aramalısınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir