Beyoğlu

Facebook’ta Arkadaş Bulmak Kolay mı?

facebook arkadaş bulma sitesi,

İçindekiler

Facebook’ta Arkadaş Bulmak Kolay mı?

 

 

Bugün artık neredeyse sigara gibi bir bağımlılık haline gelen, sabah uykudan uyanır uyanmaz insanların hemen kontrol ettiği Facebook’ta yeni arkadaşlıklara yelken açmak pek kolay değil aslında.

 

Şu an bu yazıyı okuayan belki de herkesin bir Facebook hesabı vardır. 400 milyon kullanıcısı olan Facebook’ta Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Endonezya’nın ardından 18.679.460 kullanıcıyla dördüncü sırada yer alıyor. Bu sayıyı da göz önüne aldığımızda Facebook online arkadaş arama konusunda pek de mantıksız bir seçim olarak durmuyor.

 

Mantıklı bir online arkadaş arama sitesi olarak görünse de Facebook’un birincil amacı bu yönde bir servis vermek olmadığından dolayı, amacı Facebook’ta arkadaş aramak isteyen kullanıcıların başarılı olma olasılığı da az olmakta. Birtakım gruplara veya hayran sayfalarına üye olarak veya direkt kafadan isim atarak gerçekleştirilebilecek olan Facebook’ta arkadaş arama zaman zaman pozitif sonuç verse de ardında genelde hüsran oluyor.

 

Facebook yerine profesyonel olarak online arkadaş arama ve bulma servisi veren sitelerin kullanımı çok daha hızlı ve kesin sonuçlar verirken. hem sinir, stresten hem de zaman kaybından koruyor.

Yükselen Trend Facebook İslami Evlilik Siteleri

 

Balıkesir          
Balıkesir

 

Online arkadaşlık siteleri arasında geçen yıllarda dahil olan ve muhafazakar insanlara yönelik çözümlerin sunulduğu islami evlilik siteleri gün geçtikçe daha çok kullanıcı çekmeye başladı.Facebook  İslami evlilik sitelerine sitemiz üzerinden de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’nin dinine bağlı, muhafazakar toplum ve aile yapısını düşündüğümüzde aslında pek sürpriz olarak değerlendirilemeyecek olsa da, Türk-İslam geleneklerinin şekillendirdiği evlilik olgusunu ve evlilik öncesi ritüelleri düşündüğümüzde islami evlilik sitelerinin bu kadar tutulmasını çok olağan bir durum olarak değerlendirmek de pek doğru olmaz. Ailenin sağa sola soruşturup, uygun bulması durumunda gerçekleşen görücü usulü teknik islami evlilik siteleri vasıtasıyla dijital ortama taşınmış oldu.

 

Gönülden Sevenler, Facebook ve Nasipse  gibi sitelerin başını çektiği islami evlilik siteleri sadece Türkiye’deki değil, aynı zamanda Avrupa’daki gurbetçi Türkler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Kendi hayat tarzlarına ve dini yaşayışlarına uygun eş arayan bekarlar için bu tarz islami evlilik sitelerinin verdikleri hizmetler oldukça faydalı addedilebilir.

 

Birçok arkadaşlık sitesinin yanında islami evlilik sitelerini de listeleye sitemize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Facebook Aşk Testi

Herkes er ya da geç gerçek aşkın varlığını sorgular. Kimim insan tam da onu bulduğunu düşünürken kaybeder ve bir daha gelmeyeceğini düşünür. Kimi insan hiç tanımamıştır aşkı. Peki sen aşkın yakınında olduğunu düşünüyor musun? Bu sorunun yanıtını almak için aşk testini çöz.

 

1.Uzun yıllar karşılıklı süren aşkların olacağına inanıyor musun?

Evet, aşk hep vardır.

Hayır, insanlar artık öldürdü onu.

 

2.İnsanların sana karşı dürüst olduklarını düşünüyor musun?

Evet, insanlara doğal yaklaştığım için çevremdekilerin de bana öyle yaklaştığını düşünüyorum.

Hayır, insanlar egolarının peşine düşmüş, kimse kendi değil.

 

3.Sana göre aşk;

Şehvet

Benzeri olmayan büyük bir sevgi.

Acı

 

4.İlişkilerinin bitme sebebi nedir?

Kıskançlığım.

Değişken tavırlarım.

Aşırı ilgi gösterişim.

 

5.Sevgilinde hangi özelliği istemezsin?

Hesap sorması.

Sevgilinin üstüne düşmeyen, rahat biri olması.

 

6.Arkadaşlarınızla gittiğiniz partide tanıştığın birinden hoşlandın. Şansını dener misin?

Evet, ortamda mutlaka yakınlaşıp belli ederim.

Hayır, onun benden elektrik alıp almadığını farketmeden asla belli etmem.

 

7.Hangi yönünün beğenilmesi hoşuna gider?

Fiziksel görünüşüm.

Karakter özelliklerim.

 

8.Gidiceğin restoranda neye önem verirsin?

Şık ve pahalı bir mekan olmasına .

Temizlik ve kalitesine.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir