Bilecik sohbet odamızda

İdeal Sohbet

İçindekiler

İdeal Sohbet,

Merhaba İdeal  Sohbet dostu; Şu an o ekranın ardında yalnız değilsin. Tüm içtenliğimiz, tüm bildiklerimiz ve senden öğrenmek istediklerimiz ile yanındayız.

 

Web Sayfama Hoş Geldiniz.   BİREVLİLİK  Düşüncelerimiz, duygularımız, fiziksel görüntümüz, mesleğimiz, yaşantımızla farklıyız belki. Ama hepimizin ortak olduğu bir konu var ki, “sohbet” etmemiz…

 

İnsansal her dakika konuşur, sohbet etmek hayatımızdan çıkmayacak bir iş. Hepimizde bir şekilde internetti kullanıyoruz Bazen bir heyecana kapılıyoruz, bazen ise chat de bulduğumuz bir kişi ile saatlerce konuşuyoruz iyimser ya da kötümser olabiliyor, kızıyoruz yada mutlu oluyoruz.

 

İçli dışlı olduğumuz, günlük koşturmalar içerisinde gördüğümüz, görmeye çalıştığımız bazen de göremediğimiz bu dünyaya, evrene hatta kendimize yabancı kaldığımız anları yaşamışsındır sen de.

 

Kimimiz kendimiz için bir dünya yaratırız. Bir sanatçı gibi yarattıklarımızı paylaşmak isteriz.  Mavra 2006 yılında Bu Yüzden Kurulmuştur.

 

Sizde BİREVLİLİK kullanarak Bizi En güzel Ödülü Veriniz…

 

Hepsi “insan” olan bize aittir. Esasen bedeniyle, ruhuyla eğitilebilen, kendini eğiten tek canlı da insandır. Doğa içerisinde bizi ayrıcalıklı kılan akıl ve düşünme yetimiz sayesinde diğer canlılardan farklıyız. Bu farklılığımız sebebi ile buradayız. Anlamaya, anlatmaya, öğrenmeye, düşünmeye çalışıyoruz. Senin de bu serüvende kendi serüvenin ile bizimle yol almanı umut ediyoruz.

İdeal Mirc sohbet

16 yılı geride bıraktık. Ayrılıklar uzaklığı getirir dedik ve sizden ayrı kalmamak için İdeal Script’in içerinkini sürekli geliştirdik..İdeal Mirc sohbet siteleri olarak sizlere en kullanışlı şekil de bedava chat hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin en eski ve en çok kullanılan ve ücretsiz bir şekil de hem Ev, İş Yeri, Okul, Mobil destekli kullanımı çok kolay ve pratik en iyi mır script olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Herhangi bir virüs olmadan tamamen virüs total sağlıklı bir şekil de kullanabileceğiniz trojen ve başka zararlı içerik ve programlar olmadan sizlere en iyi şekil de hizmet sunan İdeal Mirc kullanımı çok kolay ve basit yeni tasarımı ile karşınızda. Artık sizler de MIRC scriptimizi test edebilirsiniz. Eminiz ki; script kullanımı çok kolay hem Admin, op, sop, tüm yetkili, Operhelp Oplara ve Soplara Founderlere özel Mirc şiir, ve Mirc addon destekli bu scriptimizi çok beğeneceksiniz. İdeal sohbet Burada Mirc script’i indirmeden sohbet etmek isteyen kullanıcılarımız da olabilir.

Yukarıda özel sohbet alanına kendinize bir takma isim (nick) rumuz alarak yazılı MIRC sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. İdeal chat kullanıcılarımıza açmış olduğumuz özel kanallarımızda sizler de Mirc hazır kodlama, Mirc tcl, Mirc parça ve Mirc isteklerinizi sunucumuzun #OperHelp ve #Help Mirc destekli yardım kanallarımızdaki arkadaşlarımızdan yardım ve script isteklerinizi iletebilirsiniz. Elimizde mevcut, İdeal script, Ayna script, yüzük script, Mirc, mırç son versiyon, soyle, bizimmekan, geveze, idealsohbet, zurna Mirc script ve trsohbet, trchat Mirc script isteklerinizi iletirseniz sizlere yardımcı oluruz. Yazılı İdeal chat odalarımıza sizleri de bekliyoruz.

 

İdeal sohbet

Türkiye’nin en iyi İdeal Mirc sohbet siteleri olarak Khaled Mardam Bey ilk Mirc script yapımcısına teşekkür ederiz. Başkalarına Ait herhangi farklı bir script sitemiz de kullanılmamakta. Hak sahipleri diledikleri gibi sitemiz içerisin de kendi istekleriyle Mirc script paylaşımları yapabilir. İzinsiz dağıtılan Mirc script kişi hak sahibi istekleri doğrultusunda kendilerine yardımcı olmaktayız. İletişim olarak sitemiz ana sayfasında bulunan yazılı sohbet odalarımıza giriş yapabilir yada BİREVLİLİK  İRCD Chat sunucumuza giriş yaparak #OperHelp Root/Admin arkadaşlarımıza isteklerinizi iletebilirler.

Arkadaşlık Ataşehir
Arkadaşlık Ataşehir

 

Mutlu Sohbet Odaları için biz İdeal Chat ortamını kurduk ki sizlerde İdealler kadar özgür olun arkadaş aramak için en güzel yerdesiniz siz kullanıcılarımız için her zaman en iyisini yaptık mynet sohbet farkı ile chat odalarımıza BİREVLİLİK  sohbette ekleyip sizlere sunduk farkı görmeniz için farkı sadece biz yaparız biz İdeal Sohbet yani özgür sohbet sunduk kullanıcılarımıza.

 

Sohbet odaları ve chat oda yine fark peşinde bu güzel ve kaliteli sohbet platformunda userlere verilen saygı özen hürmet. ve onlar için kurduğumun yeni odalarımız arkadaş ara, mynet sohbet, ve İdeal chat yine en güzel sohbeti ve bayanları bulunduruyor. Sohbet etmek isteyen arkadaşlarımızda BİREVLİLİK  sohbet odalarına geçebilirler.

Chat oda sizlerle fark yaratacak sizlere İdeal chat sunduk ki arkadaş aramada yardımcı olalım en iyi arkadaşlığı biz mynet sohbet ile beraber sunduk bizim sohbet odalarımızda sizlere seviyeli güzel ortamlar kurduk İdeal sohbet sizler için özgürlük sundu ve bayanlarla olmanızı ve arkadaşlık kurmanıza yardımcı oldu BİREVLİLİK  sohbet fark yarattı.

 

Mynet sohbet sizler için yine fedakârlık yapıp arkadaş ara programını kurdu ve onun içinde BİREVLİLİK  sohbet ‘e yer verdi ve sizlere chat odaları kurdu. Buna benzer İdeal sohbet, İdeal chat sohbet odalarını sizler daha güzel ve kaliteli bir ortamda huzur kurmanız için yapmıştır şimdiden tüm kullanıcılarımıza tşk ederiz.

Sohbet odaları üyeliksiz bir şekilde giriş imkânı tanırken, ücretsiz sohbet siteleri mantığına dayalı bir işleyiş izlemektedir.

İdeal Chat sizler özgürce BİREVLİLİK  sohbet edebilmeniz için sizlere sohbet odaları kurmuştur. BİREVLİLİK  arkadaş arama özgürlüğü sadece mynet sohbette sizlere sunulmuştur bu özgürlüğü İdeal sohbette yaşayın chat odalarında özgürce seviyeli bir ortam kurup BİREVLİLİK  sohbet odamızda da  ihtiyacınızı giderin.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir