Aydin Sohbet

İslami Sohbet

İçindekiler

İslami Sohbet

İslami Sohbet aramasının resmi sitesi üzerinden islami chat yapabilir, dini sohbet odalarını ziyaret edebilirsiniz. Sohbetimiz öncelikle İslam dinimize uygun olmakla birlikte, sizlerinde bu olaya dikkat etmenizde fayda vardır.

İlahi adalet her zaman biz insanların yanında bulunup, onlara iyiyi güzeli cana yakın sohbeti öğretmeyi temenni ederiz. İslami sohbet bildiğiniz üzere Din bilgimizi geliştirmek veya insanlarımızı bazı konularda bilgi sahibi yapmak, buda bir nevi sevap teşkil eder.

Aydin Sohbet
Aydin Sohbet

İslami sohbet girişimiz oldukça basit ve pratiktir, kullanışı kolay web sayfamıza Nick yani takma isim yazarak başlama butonuna basmanız sizi olayın içine itecektir. İslam âlemine saygı ve sevgiler hoş sohbetler olsun inşallah.

 

İSLAMİ SOHBET ODALARI

Türkiye’nin yıllardır en çok ziyaret edilen İslami Sohbet ve İslami Chat aramalarına yön veren resmi sitesi ile dini sohbet edebilir, seviyeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz. İnternet ortamında islami bilgiler paylaşmak ve dinimiz hakkında sohbetler yapabileceğiniz www.birevlilik.xyz haftanın 7 günü ve 24 saati ücretsiz olarak sizlerin huzuruna sunulmuştur. Tevhid, kanal7, nur, risale, menzil, dua bahçesi, tasavvuf ve Müslüman sohbet içeriklerinin bir arada sunulduğu sanal tekke’de sizlerde yer alabilirsiniz.

İslami Chat

İslami Chat Sitemiz içerisinde #İslami sohbet ve #dini sohbet odalarında İslami sohbetler yapılmaktadır. #İslami oyun odasında soru – cevap botu destekli dini sorulara doğru cevapları vererek sistem tarafından puan kazanabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. #dini radyo kanalında ilahiler ve dini ezgilerin yayınlandığı canlı İslami radyo yayınlarını dinleyebilirsiniz. Tüm istek ve önerileri sisteme bağlantı kurarak sunucu yöneticilerine iletebilirsiniz.

 

Yenilenen IRC sunucumuz ve sürekli güncel tutulan web sitemiz günün her saati siz değerli müminlere en iyi hizmetleri verebilmek için büyük bir çaba göstermektedir. Yıllardır bizi seçen ve ailemiz arasına katılan kardeşlerimiz ne kadar seviyeli ve dürüst bir mekânda bulunduğunun her daim farkında olmuştur. Sizde hiç bir üyelik ve işlem gerektirmeden soluğu İSLAMİ SOHBET kanalında alabilirsiniz. Hemen odalara bağlantı kurabilmek için yukarıdaki sohbet girişi paneline rumuz yazarak yerinizi alın. Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühü.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir