Almanya Sohbet

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

Türkiye’nin en gelişmiş ve yüksek nüfusa sahip şehri, zamanında Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış tarih kokulu bir şehirde yaşayan insanlar için özel olarak oluşturulmuş sohbet odalarına hoş geldiniz.

Tüm İstanbul ve ilçelerinin sohbet ettiği , yeni arkadaşlıklar edindiği boş zamanlarını geçirebildikleri bir sohbet sitesi hayaliyle yola çıktık ve şu anda İstanbullu kardeşlerimiz için oluşturduğumuz sohbet portalımızı yayınlamaktan gurur duymaktayız.

İstanbul chat odalarında gerçek İstanbullularla sohbet edebileceğiniz gibi , yeni dostlar kazanabilirsiniz.Güzel İstanbullun güzel kızlarıyla tanışma fırsatına da sahip olabilirsiniz.Arkadaşlık ve sohbet odalarımızda bayan kullanıcılarla sohbet edebilir ,tanışabilir ve ileri düzeyde arkadaşlığınızı ilerleterek bir ilişki yaşama şansına da sahip olabilirsiniz.

BÜLENT SERTTAŞ - EYVAH
BÜLENT SERTTAŞ – EYVAH

Kız Kulesi , Süleymaniye’si , Topkapı’sı hepsi birer şaheser olan şehrin özel kullanıcıları burada sohbet ediyor sizlerde eğer İstanbullularla tanışma fırsatını kaçırmak istemiyorsanız sitemizi ziyaret ederek sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz.

Türkiye’nin sanayi , eğlence ve ekonomisinin kalbinin attığı bir şehirde yaşamanın avantajlarını kullanan arkadaşların İstanbul gibi büyük bir şehrin stresinden , günlük iş temposundan bunaldıysanız size iyi gelecek sohbet etmek .Stresinizi atabilecek , yeni arkadaşlar edinebilecek ve gününüzün daha güzel geçmesini sağlayabilecek diğer etkinliklere katılma şansı kazanacaksınız.Müzik dinleyebilme olanağı , oyun kanallarında bilginizi test etme sohbet’in zirve noktası Sohbetyek farkıyla sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

 

Sanal ilişki isimlendirmesi, sanki olmayan bir şeyi çağrıştırdığından dolayı insanlara doğru değilmiş gibi gelebilir. Fakat her ilişki gerçektir.Kullanılan enstrüman internette olsa,telefonda olsa ,yüz yüze de olsa bu gerçek ilişkidir. İnsanoğlunun doğasında iletişim yer almaktadır.Bazı insanlar iletişim konusunda daha aç ve dışa dönük olabiliyorlar. onlar için yemek içmek kadar önemlidir, insanlarla kurdukları diyaloglar.Günümüzde modernleşme,teknolojinin ilerlemesi,mesai saatlerinin çok uzun  olması insanların yalnızlaşmasına sebep olmaktadır.haliyle insanlarda yalnızlıklarını gidermek için internet başında zaman geçirmektedirler.yalnızlık çeken insanlar kadar ,kendine güvensiz ve psikolojik sorunları olan insanlarda gerçek hayatta yapamadıkları ve çekindikleri davranışları rahatlıkla sergilemektedirler.onlar için sanal vazgeçilmez özgürlük alanıdır. Çünkü yüz yüze iletişimde sıkıntı yaşayabilecekleri için sanalda kendilerini daha iyi ifade edebileceklerini düşünürler.onları anlayan birilerinin olduğunu umut ederek sohbet adı altında iletişime başlarlar.Biliyorsunuz sanal deyince akla gelen şeylerden biride chat sohbet ve muhabbet mekanları.Buralarda yazıyla bile olsa kendinizi ifade edebilme sansına sahipsiniz.insanlar sizi dinler,bazen anlar,bazen tepki gösterir bazen de umursamazlar. Ama biz bir nebzede olsa kendinizi iyi hissedersiniz.Her türden insanlarla konuşma ,tanışma şansına erişebilirsiniz.Kimi tanışmalar iyi arkadaşlıklarla sonuçlanır, kimi ise başladığı gibi bir anda son bulur..Ama az öncede dediğim gibi insanların kendini özgürce ifade ettikleri ,büyülü bir yerdir sanal..istediğiniz,dilediğiniz her şeyi klavye aracılığıyla aktarabilirsiniz karşı tarafa..Bazen dertleşir,bazen gülümser,bazen eğlenir,bazen de aşk yaşarsınız.Çoğumuz ,eskiden olduğu gibi yüz yüze iletişimden çok internet başında iletişim kurar olduk.elimizin altında bilgisayar istediğin kişiyle irtibata geçebilme lüksünü yaşıyoruz.inanın lüks.. Ne kadar monoton bir yaşamda sürsek kendimizi sanalda avutur olduk. Bizim için vazgeçilmez bir gereksinim. Mesela kendinizi bir sınava tabi tutun. internet yok,bilgisayar yok,,telefon yok ne yapardınız?? Cevaplarınızı makalenin alındaki yorum köşesine yazarsanız sevinirim..

 

Yeni chat sohbet platformu Sohbetyek üzerinden devamlı online olarak kesintisiz muhabbet edebilir, mirc yani masa üstü programımızı bilgisayarınıza indirme yaparak klavye’den kalıcı Arkadaşlıklara yelken açabilir süper bir partner bulabilirsiniz..

 

Chat Sohbet hizmetleri olarak Türk chat hizmetleri sunulmaktadır, bedava arkadaşlık sitesi hizmetlerimiz sizlere online muhabbet etme imkanı sağlıyor!

 

Aradığınız özelliklere en uygun bayanlar ve baylar ile tanışma kaynaşma imkanı yakalayabilir, ücretsiz olarak chat chut yapabilirsiniz.

 

Türkiye ve Dünya genelinde en çok ziyaret edilen arkadaşlık platformu olma özelliğimiz ile sizlere beleş sohpet etme imkanı sağlanmaktadır.

 

Yerli ve Yabancı Avrupalı muhabbetçiler burada sizleri bekliyor!

 

#Sohbet – odamız sizlere 7/24 kesintisiz muhabbet etmeye davet ediyor.

 

#Yarışma – oyun ve eğlenceli anlar yaşamak için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

#Bulmaca – yarım kalan soruları tamamlayarak puanları hanenize yazdırabilirsiniz.

 

#Radyo – kanalımız üzerinden müzik dinleme imkanı bulabilir, şarkıcı adı şarkı ismi ve eserin adı şeklinde şarkı dinleme imkanı bulabilirsiniz.

 

#OperHELP – yardım odamıza giriş yaparak öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir, online destek hattımızdan ücretsiz olarak faydalanma imkanı bulabilir, yöneticilerimizin size voice (+v) vermesiyle birlikte AÇIK ve NET bir şekilde yetkililerimiz bildirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir