Arkadaşlık Avcılar

Kelebek Sohbet Odaları Sizi Bekliyor

İçindekiler

Kelebek Sohbet Odaları Sizi Bekliyor

 

Kelebek Sohbet Odaları Sizi Bekliyor; Web sohbet sitemiz Kelebek Sohbet Odaları, Kelebek Sohbet, Kelebek Sohbet Odası, Kelebek Sohbet Kanalları, Kelimeleri üzerinde hizmet vermektedir.

 

Kelebek Sohbet Odaları Hakkında;

Sohbetyek.Com ve Kelebek Sohbet Türkiye’nin en eski ve kaliteli sohbet platformudur. 20 yıla yakın süredir sizlere kesintisiz olarak ücretsiz chat servisi sağlamaktadır.

 

Günlük hayatın koşturmacısı ve stresinden kurtulmak için ve yeni arkadaşlar ile tanışmak için en etkili yöntem olan internet dünyasının en gözde sitelerinden birisi olan web sitemiz sizlere daima kaliteli ve eğlenceli bir ortam sunma amacıyla hizmet vermektedir.

 

Samimi arkadaşlık ortamı ve kaliteli ve Seviyeli Sohbet anlayışı ile sizlerin en sevdiği Chat Odaları arasında yer alan Sohbetyek.Com bir çok farklı kategoride sizlere hizmet sunmaktadır. Global kanalımız olan #Kelebek kanalı ve bunun yanında diğer kanallarımız olan, #Diyalog, #Geveze, #Sohbet, #Chat, #Muhabbet gibi bir çok farklı kanalda sizlere hizmet sunmaktadır. aynı zamanda chat keyfinizi daha eğlenceli hale getirmek için sizlere kesintisiz olarak yayın yapan Sohbet Fm radyo aracılığı ile dilediğiniz şarkıyı online yayıncı arkadaşlarımızdan istek yapabilir siz ve sohbet arkadaşlarınız keyifle dinleyebilir.

Kelebek Sohbet

Ülkemizden ve yurtdışında yaşayan Türkler’den oluşan Sohbet kanallarımızda bir çok farklı kültürden ve sınıftan insanı bir araya getirip tanışma fırsatı sunuyoruz. Dilerseniz Global kanallar üzerinden dilerseniz özel kanallarda zmaan getirebilirsiniz. tanışmak istediğiniz insanlar ile özel konuşma penceresinde sadece sizin ve karşı atarafın olduğu bir sohbet ortamı yakalayabilirsiniz.

 

 

Kelebek Sohbet Odaları Giriş Seçenekleri

 

Kelebek Chat girişi için birden fazla alternatif vardır. Öncelikli olarak internet tarayıcınız üzerinden www.Sohbetyek.Com adresimizi ziyaret ederek web sitemize bağlanabilir ve nick şifre panelinden size uygun bir kullanıcı adı / Nick seçerek sohbete başla butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bir diğer giriş yöntemi ise Kelebek Mobil Sohbet seçeneğidir. Gene aynı şekilde cep telefonunuz yada tabletiniz üzerinden web asresimizi ziyaret ederek hiç bir eklenti yada uygulama indirmenize gerek kalmadan bağlanabilirsiniz.. Bir dönemlerin en çok indirilen sohbet programo olan Kelebek mIRC, Kelebek Sohbet Uygulaması olarak adlandırılan mIRc Sohbet programımızıda saniyeler içerinde bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. tüm eklentiler ve uygulamalar ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

 

 

Bilgilendirmeler: Sitemiz tamamen ücretsizdir ve sizlerden hiç bir ücret talep edilmemektedir. Web sitemiz reklam ve hit bilgilerinizi izlemek için IP adresiniz, tarayıcı bilgileri, şehir ve pc mac adresinizi kayıt altına almaktadır. Bu bilgiler belirli aralıklar ile depolanır ve gerek görüldüğünde istatistik olarak analiz amaçlı kullanılmaktadır. Sohbetleriniz uctan uca şifreleme mantığı ile korunmaktadır.

 

Sohbet ederken kanal genelinde yada özel konuşma esnasında karşılaştığınız zorlukları online yardım kanalımız olan #operhelp kanalında bulunan yetkililerden destek alarak giderebilrisiniz.z

 

 

Kelebek Sohbet Odaları Sizi Bekliyor

Bilecik sohbet odamızda
Bilecik sohbet odamızda

 

 

Kelebek Sohbet Odaları

IRC’nin başlangıç tarihinden beri varlığını sürdüren kelebek chat siteleri artık hem masaüstü hem de cebinizde!cYüzlerce kullanıcı ile sizde ortak paydada buluşup, sohbet etmek için sisteme dahil olmalısınız.

 

Mobil Sohbet

Android ve iOS yazılım ve telefon modeli gözetmeksizin akıllı cihazlardan yapılan sohbetlerin ortak adıdır. Dünya genelinde mobile chat olarak bilinir, ülkemizde kullanımı son 3 yılda hızla yaygınlık kazanmıştır. Mobil sohbet siteleri dendiğinde akla gelen ilk alternatif olan kelebek sohbet bu anlamda sektörün en güvenli chat sitesidir.

 

Sunucumuzun en aktif kanalı #Sohbet olup, bu kanalda chat yaparak seviyeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

 

7 Gün 24 saat çevrimiçi yayıncılık ilkesiyle #Radyo kanalımızdan istek isteyebilir, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Sohbet odaları üyeliksiz bir şekilde giriş imkanı tanırken, ücretsiz sohbet siteleri mantığına dayalı bir işleyiş izlemektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir