Balıkesir sohbet odaları

      Sesli Sohbet

Tüm Türkiye ve dünyada sesli sohbet imkanı sunan Sohbetyek ailesine öncelikle hoş geldiniz ..

 

İçindekiler

      Sesli Sohbet

 

Dünyada en çok sesli sohbet siteleri olan ülke bildiğiniz üzere Türkiye’dir. .. Ülkemizde o kadar çok sesli sohbet ve sesli chat sitesi bulunmaktadır ki bunlara her gecen gün birisi eklenmekte olup belirli bir süre sonra kapanmaktadır biz Tarz Sohbet  ailesi olarak tüm ülkemizde ve Dünya’da sesli sohbet  imkanın dan faydalanmak isteyen  internet kullanıcılarına ve sesli sohbet sitesi sahiplerine seslenmek istiyorum. Öncelikle site sahiplerine bir sözüm var siteyi açmak ile bir yere gelineceğini sanıyorlarsa eğer bence yanılıyorlar neden darsanız önemli olan bir siteyi açmak değil her gecen gün üzerine koyarak ilerlemek gerekmektedir.

Yeniliklerle sitenize gelen internet kullanıcılarına her gün yeni bir şeyler sunmalısınız ki siteniz büyüyebilsin ve gelişebilsin günümüz şartların da google de yer edinebilmek çok basit olmakla beraber onamlı olan yer edinebilmek değil kalıcı olabilmektir site sahipleri işin kolayına kaçmakta olup başka sitelerin yazdıkları yazıları çalmaktadırlar bu emeğe karsı saygısızlık olup bence yapılmaması gereken bir harekettir ama maalesef günümüz şartların da sesli sohbet ve sesli chat dediğimiz zamanda bunlara alışık olmamız gerekmektedir .. malum ülkemiz Türkiye olarak sesli sohbet ve sesli chat e yon veren bir ülkedir…

 

Başakşehir
Başakşehir

Sesli Sohbet, Sesli Chat

Sesli sohbet nedir neyince aklımıza neler geliyor veya neler düşünüyoruz sunu bir düşündüğümüz zaman sesli sohbet dediğimiz de insanların bir platformda karşılıklı sesli ve görüntülü olarak mık alarak birbirleriyle umumi bir şekilde sohbet etmelerine sesli sohbet diyebilmekteyiz… Türkiye’de sesli sohbet siteleri o kadar fazla ki her gecen gün o kadar sesli sohbet sitesi açılmaktaki bunun hızına yetişebilmek mümkün olmuyor.

Geçtiğimiz günlerde bir yazı okudum facebook bile sesli sohbet sitesi açmaya karar varmış ülkemizde bu kadar yaygın olan bu platformu bile yakın zaman içerisinde kaybedebilme tehlikesi ile karsı karsıya olduğumuzun ben şahsen az da olsa farkındayım bu Türkiye’de sesli sohbet sitelerinin user kaybolmasına yol açacaktır.

Şöyle ki facebook un o kadar üye platformu var ki bu platformda bile dünya davları arasında gösterilmekte hatta kişisel paylaşım olarak bile ilk sıralardadır google bile artık facebook u sitesinden kaldırmayı düşünmekte olup bunu facebook un çok fazla büyümesi neticesinde kaldırmayı düşünmüştür.

Neden böyle bir düşünce içerisine girdiğini söyle bir sakilde düşünelim bir google dünyada arama motorları arasın da ilk sırada yer almaktadır hım bir kimse kandısın den büyük bir siteyi kabul etmemekle beraber kendisinin altında kalan siteyi kandı bünyesinde barındırmak istememektedir. Şahsen ben facebook un sesli sohbet platformunu girmesi yerine google nın sesli sohbet platformuna girmesini daha çok tercih etmekteyim bunun ülkemizde ki sesli sohbet sitelerine daha fazla getirisi olacağını düşünmekteyim.

 

 

Sesli sohbet nedir, sesli sohbet

Öncelikle Türkiye’nin en mükemmel ortamının bulunduğu sesli sohbet te tek adreslerden birisi olarak görünen Sohbetyek.xyz ailesine hoş geldiniz…

 

Sesli sohbette yeniliklere kapı açmaya her gecen gün kendimizi geliştirmeye yaptıklarımızın bildiklerimizin üzerine koyarak gitmeye çalışmaktayız. Bu süreç ilerleyen zamanlar da sitemiz ve çevremiz açısından iyi olacağından eminiz o kadar değerli dostlarımız aramızda bulunmaktadır ki bu dostlarımıza sesli sohbette aramızda bulundukları için biz verdikleri destekten dolayı kendilerine bir teşekkürü borç biliyoruz.

Sesli sohbet nedir? Deyince akla biz gelmekteyiz sesli nedir diyince yine akıllarda yer etmeye başlamış olmaktan gurur duymakta olup bu düşüncelerimiz ve yaptıklarımızdan da vazgeçecek değiliz. Hedefimiz Türkiye sesli sohbet siteleri arasın da ilk sıralarda yarımızı almak her zaman birinci sırlarda bulunmayı kendimize hedef olmakla beraber bunun için gerekli olan emek ve düşüncelerden bir şey kaybetmek gibi bir düşüncemiz asla olmadı olamaz da olmayacak ta. Google amcamıza da bu konuda bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz bize gösterdiği ilgi o kadar yüksek ki çok kısa bir sure olmasına rağmen sitemiz açılalı google de belirli yer ve seviyelere ulaşmış bulunmaktayız. Her zaman ki hedefimiz sesli sohbette en iyisini en güzelini en mükemmelini yapabilmek için uğraşacağız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir