Arkadaşlık Beşiktaş

Twitter Chat

İçindekiler

Twitter Chat

Ünlü sosyal ağ sitelerinden birisi olan Twitter’de chat yolcuğunu başlatarak kullanıcılarımıza ücretsiz sohbet ve chat imkanı sunarız. Raddeye almadığımız hatalarımızı kullanıcılarım tarafından uyarılarak düzenlemeler yaparak web sitemizin ara yüzünü sosyal paylaşım sitesi haline getirdik. Twitter chat  odalarında kullanıcıların tamamen mobil uyarlı irc server’ı ile eğlence, twit, sohbet ve radyo özelliklerini kullanmalarını sunmaktadır.

Twitter Chatları, Twitter’de haftalık, iki haftalık veya aylık sohbetler olup, bir etiketle yönetilir. Bu etkinlikle ilgili tüm Tweet’leri düzenlemek için bir etiket kullanmış olan canlı bir etkinliğe katıldıysanız, bu aynı şeydir. Hariç, olay hashtag’tır.

Twitter Chatları yeni takipçiler almak için harika – aslında, bunu yapmanın en iyi yollarından biri. Ayrıca, yeni insanlara benzer ilgi alanları ile takip etmeleri için harikalar . Twitter’de yeni veya eski olsanız da, doğru Tweet Chatları’na katılmaya başlarsanız, katıldığınız farklı Twitter Topluluklarına hayran olmaya başlarsınız.

İşte Twitter Chat Nasıl Yapılır?

Twitter, İOS ve Android uygulamaları için sosyal ağdaki sohbetlerin görünümünü değiştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Tweet akışındaki sohbetleri bir araya getiren ve aynı zamanda web sitesi için de yayınlanan yeni güncelleme, birbirine bağlantılı mesajlar ile kullanıcıların konuları takip etmesini kolaylaştırıyor.

Kullanıcının kişiler arasında geçen konuşmaları daha kolay takip edebilmesini amaçlayan değişikliklerin ardından artık sohbet içinde gönderilen tweet’ler kronolojik olarak sıralanıyor. Birbirine bağlı bir görünümle sıralanan tweet’ler sayısına göre gruplandırılıyor.

Twitter Chat Yapma

Yeni güncellemeyle birlikte tweet akışında herhangi bir sohbetle ilgili son üç tweet kullanıcının karşısına çıkarılıyor. Geri kalan tweet’leri görebilmek için daha fazlasının listelendiği “X more replies” düğmesine basmanız gerekiyor. Twitter bunların yanı sıra biçim olarak da sohbetteki mesajların birbirine bağlı olduğunu tweet’ler arasındaki çizgi ile kullanıcıya gösteriyor. Bu durum sayesinde sohbetin oluşumunda sıralamanın dışında kalan tweet’lerin kolayca ayırt edilmesi mümkün oluyor.

Bunlarla birlikte yeni güncellemede geçtiğimiz haftaların önemli konularından biri olan şikayet düğmesi de artık Twitter’ın mobil uygulamaları ve web sayfasında yer alıyor. Kullanıcıların kötü amaçlı tweet’leri basitçe sosyal ağa bildirebildiği bu düğme ile birlikte güncellemede özellikle Android’li cihazlar açısından giriş doğrulama konusunda bazı düzenlemeler yapıldığı görülüyor.

TWİTTER CHAT SOHBET ODALARI

Twitter, Jack dorsey ,Noag Glass, Biz Stone ve Ervan Williams tarafından, etkileşim, paylaşım ağı oarak oluşturulmuştur. 2006 yılında yayın hayatına başlamış ve ciddi anlamda kullanıcı kitlesine sahip bir sosyal ağ olarak bizlere sunulmuştur. Twitter chat etmek, denildiği zaman aklımıza bir çok kullanıcının hashtag’ler gelmektedir, Hashtag nedir diye merak eden bir çok kullanıcı olduğunu tahmin edebiliyoruz, # işareti yanında yazılan açıklamalara yazılara, metinlere, kelimelere Hashtag adı verilmektedir o kelime ile bağlantılı yazıları gündeme alıp, bu doğrultuda diğer bağlı kişilerinde açtığınız Hashtag hakkında ilgilerini çektikleri takdirde yorum, beğeni ya da açıklama yazmalarına olanak tanımaktadır.

Twitter chat odalarımız içerisinde, fikirlerinizi aynı Twitter da olduğu gibi paylaşabilir bu doğrultuda tartışma ortamı yaratıp konu üzerine fikir alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Zamanınızın kıymetini bilin, çünkü zaman su gibi akıp gidiyor, dertleşmek, konuşmak, fikir alışverişi yaparak, kültürlü bir birey olma yolunda ilerlemek her zaman nezih bir ortam sahibi olmak kişisel gelişim için çok önemli bir etkidir, Twitter’ı doğru kullanmak ve bu doğrultuda arkadaşlık ortamı kurmak ciddi anlamda hayatınıza büyük derecede etki edebilir ve bilgili bir birey olmanız konusunda sizlere yardımcı olabilir. Twitter sohbet odalarımız da chat yapmak, tamamen ücretsiz ve üyeliksizdir. ister takipçi arkadaşlar kazanmak için odalarımızı tercih edin, isterseniz de sınırsız eğlenceli muhabbet ortamında belirli konular ve başlıklar için katılım gerçekleştirin, Sizlere eşsiz bir değerde muhabbet ortamı oluşturacak olan Twitter chat kanallarımız ile oldukça eğlenceli zaman geçireceğinizden hiç şüpheniz olmasın. İnsanlar, bazı dönemlerde arkadaş edinmek için bu tarz platformlarda yer almak ister, çünkü etkileşim alıp, dertleşeceğiniz insanı bulmak, derdinizi anlatmak, sevincinizi paylaşmak, mutluluğunuz resmetmek zor bir meziyet olabilir. bu Twitter mesajlaşma odalarımız içerisinde mümkün! üstelik çok kolay. Çünkü katılım gerçekleştiren Türkiye’den, Dünyadan, kullanıcılar ile anlık olarak yazışabilecek, anlık olarak cevap alabileceksiniz. Tamamen güvenilir ve alt yapısı güçlü olarak tasarlanmış güvenlikli arkadaşlık platformumuzda, Aradığınızı kolayca bulabileceksiniz. Her hangi bir uygulama indirme gereksinimi olmadan, ister mobile cihazlarınızdan, cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden giriş yapabilir, heyecan dolu bir mesajlaşmada kendinizi bulabilir gününüzü anlamlandırabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir