Almanya Sohbet

Urfa Sohbet

İçindekiler

Urfa Sohbet

Urfa Sohbete Hoş geldiniz! Türkiye’nin en kaliteli ve gözde sohbet odalarına bağlanarak sizlerde hemen sohbet etmeye başlayarak. Yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalayın! Birbirinden seviyeli ve elit insanların bulunduğu sohbet odalarımızda, sohbet ederek sıkıcı ve keyifsiz geçen zamanlarınızı daha eğlenceli ve keyifli şekilde geçirin. Türkiye’nin bir çoğu yerinden bağlanan binlerce aktif kullanıcı ile sizler için kurmuş olduğumuz Urfa Sohbet Odalarımızda anlık olarak ücretsiz şekilde sohbet edin!

 

Siz Değerli üyelerimize Urfa sohbet birimi olarak ilginizi çekecek flash bloglar ile ayni zamanda sunacağımız hizmetlerden ötürü ilk basta bizlet mutluluk duyuyoruz. Sohbet odalarında, kaliteli huzurlu güven odağı olan client tabanlı apoletimizle ayrıcalıklar sunarak chat yaparken sıkılmamanızı hedef edindik. Coppia lui e lei

Urfa Sohbet Odaları

 

Chat sistemi sohbete bağlan düğmesine bastıktan sonra sizi aktardığımız sayfada karsınıza çıkacak olan ufak pencerede isminizi eğer sunucumuzda kayıtlı iseniz şifrenizi girerek bağlantı sağlayabilirsiniz, sohbet siteleri, arasında sohbetyek.com farkında lığını hissedeceksiniz. Özel hazırlanan sunumlarımız haberler: seçeneğine tıklayıp ülkemizdeki son gelişmelerden olaylardan haberlerden bilgilenebilirsiniz, günlük güncellenen makalelerimizden faydalanabilirsiniz.

7/24 online canlı destek ekibimiz web sayfamızdaki veya irc sunucumuzdaki problemler, şikayet ve önerileriniz için sizin bağlantı kurmanızı bekliyor olacak. Bu sayede hiç bir bekleme yapmadan kaliteli bir destek alacaksanız.

Türkçe Sohbet
Türkçe Sohbet

Şanlıurfa Chat Sayfası

Yurt dışındaki gurbetçi vatandaşlarımız içinde uygun olan kategorilerimizden istedikleri gibi faydalanabilmektedirler. Uzman sayfa tasarımcılarımızın geliştirmiş olduğu yeni görünümlü sohbet sayfamızda dilerseniz sohbet edebilirsiniz. Sohbet odaları

Evet sanal alem meraklıları gurbetçi sohbet kanallarımızda seviye saygı sevgi dairesi içerisinde yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Yas uyumluluğu, sayfasında ise kendi yas gurubunuza uygun kişilerle olgun saygılı muhabbetlere atılıp memleket meselelerini tartışıp fikirler paylaşırsınız. Şehirler sohbet, ikamet ettiğiniz şehir(il)’e göre taramalar yaparaktan hemşerilerinizle sohbet yapabilirsiniz. URFA SOHBET!

Ayrıcalık yaşatan siteniz, beklemeden bir kanala giriş yaparak ilk arkadasınız ile tanışıp kalıcı arkadaşlık dostluklar yapmak istercisiniz?

Eğlence, baslığı altında topladığımız müzik radyo ve oyun tabanlı sunumlardan faydalanarak hızla geçen bir zaman yapabilirsiniz. EGLENCE ODALARI!

Mobil uyumlu ve Eski mobil iki ayrı sohbet penceresinden bilgisayarınızın desteklediği uygun seçeneği işaretleyerek sorunsuz bağlantı kurabilirsiniz! Mobil sohbet, herhangi bir yazılıma gereksinim duymadan chrome/firefox/internet Explorer ve benzeri tarayıcılarla sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Desteklenen cihazlar android telefonlar, tablet ve masaüstü/laptop bilgisayarlar.

 

Şanlıurfa Mobil Sohbet

Şanlıurfa mobil sohbet IRC dünyasına son sürat giriş yapan mobil sohbet. Cep telefonunuz veya tabletiniz için en uyumlu şekilde tasarladığımız internet sayfamıza android destekli tüm cihazlarla sorunsuz bağlantı yapabilirsiniz!

Mobil chat günümüz yılında ve asrında en çok tercih edilen chat yapma yeridir. Çünkü günümüzde android tabanlı cihazlar mevcut ve aktif olarak tüm dünya genelinde yoğun olarak kullanılıyor. android, IOS iPhone, Destekli Sayfalar.

Son olarak söylemek isteriz ki Türkiye ve gurbetçi insanlarımız için özenle nizamla sizleri mutlu etmek için, tercih edilen bir platform olmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Sizde üzerinize düseni yapın, bizi yalnız bırakmayın. sohbetyek.com güneydoğudan doğuya, doğu ana doludan Marmara’ya uzanan sanal eller! Ara yüzümüzde, bağlantı sayfasında, karsılaşacağınız herhangi bir durumda lütfen yetkili birimimizle iletişime geçin!

 

 

 

ŞANLIURFA için gönlünü vermiş URFA için Canını verebilecek bir URFALI olarak Sevgi, saygı dostluk çerçevesi içersinde sizleri bir arada bulabilmek sizler ile muhabbet edebilmek arkadaşlık kurabilmek için açtığım bu siteye Tüm URFA’Lı hemşerilerim davetlidir. Size Bir Tık Kadar yakınız. Hala neyi bekliyorsunuz…

:: .. ŞANLIURFA .. ::

 

Şanlıurfa (kısaca Urfa olarak da bilinir) Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde doğuda Mardin, batıda Gaziantep, kuzeyde Adıyaman, kuzeybatıda Diyarbakır illeri ve güneyde Suriye sınırı ile çevrelenmiş bir sınır ilidir. Şanlıurfa ilinde merkez ilçeyle birlikte 11 ilçe, 26 belediye, 30 bucak, 1,080 köy ve 1,624 köy altı yerleşim yeri vardır. Ortalama yükseltisi 518 metre olan Şanlıurfa 18,584 (D.İ.E. 1997) kilometrekarelik yüzölçümü ile Türkiye’nin 7. büyük ilidir.  Kale yamacının dibindeki düzlükte kaynayan bol ve bereketli su, tarih boyunca kutsal sayılmıştır. Çevresindeki dini yapılar kompleksiyle, bugün de, huşu duygusu uyandırır. Parkın odak noktası 30 x 150 metre ebadındaki Hazreti İbrahim Havuzu, veya Balıklı göl’dür. Bunun yakınında asırlık ağaçlarla gölgeli Ayn Zeliha Havuzu yer alır. Her iki havuzda yaşayan on binlerce sazan balığı yerel halk tarafından kutsal sayılır. Ziyaretçiler balıkları besler. Dokunanın, yiyenin, yemeye teşebbüs edenin çarpılacağına inanılır. Rivayete göre Urfa hükümdarı Nemrut Hz. İbrahim’i bu yerde ateşe atmış, Ancak Allah’ın mucizesiyle ateş suya, yanan odunlar da balığa dönüşmüştür. Nemrut’un kızı Hz. Zeliha da kendi adını taşıyan havuzda aynı durumla karşılaşmıştır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir