Giresun Sohbet

Van sohbet

Van Sohbet Odaları

 

 

Van da kız arkadaş bul…

Van da erkek arkadaş bul…

Müzik dinle…

Arkadaşlarını bul…

 

Hadi durma tıkla.. sende aramıza katıl..

 

 

Van Sohbet

Van Sohbetin Ve Van Chatin Keyfini Yaşamak isteyenlere Özel Van Sohbet Sitesidir.

 

Van Sohbet

Türkiye’nin En sevilen Van sohbet sitesi sizlere kaliteli bir ortamda bay/bayanlar ile birlikte sohbet etmenizi sağlamaktadır. Van’daki Bütün Elit güvenilir bayan ve baylar ile kesintisiz bir sohbet ücretsiz sohbet keyfini çıkara bilirsiniz. Sizde eğer ki Van chat keyfini yaşamak istiyorsanız Van sohbet odalarına giriş yapa bilirsiniz ve sohbete hemen başlaya bilirsiniz.

 

 

Van Sohbet

Van sohbet odalarında ücretsiz ve kaliteli sohbet edeceğiniz nezih bir sohbet sitesidir!

Van mobil sohbet

Van Mobil Sohbet İnternetinizin Bulunduğu her yerde Van Mobil Sohbet ede bilmektesinizdir ve kaliteli sohbet katıla bilirsiniz.

 

 

Kullanıcı Gizliliğimiz.

 

Kişisel bilgilerinizi sohbet esnasında kimseler ile paylaşılmaz ve bu kurallar gereği daha güvenli sohbet ede bilirsiniz.

 

Van Chat

Van Sohbet Yeni! Van Sohbet İster mobil keyifli bir sohbet edin isterseniz web üzerinden bağlanın.

 

 

Van Sohbet Kuralları

Van Sohbet ile kuralları uymanız şartıyla sohbet ede bilirsiniz.

Van Sohbet kanallarında cinsel içerikli muhabbetler ve konular yasaktır.

Yönetici Arkadaşların kurallara uymak zorundasınız!

 

Van Chat

Van Sohbet odaları bildiğiniz gibi Van’daki bütün herkesin sohbet etmesini sağlayan tek sohbet sitesidir Van Chat olarak da giriş yaparak sohbet ede bilirsiniz ve belli başlı kurallar şartıyla sohbet edin

 

Van Chat odaları Sizinle

Van Chat farkını Van’daki insanlar ile sohbet ederek yaşaya bilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen ve güvenilir bir şekilde Van halkını bir arada toplayan platformda sizlerde davetlisiniz ve keyifli güvenilir şekilde sohbet ede biliyorsunuz eğer ki katılmak görüşmek istiyorsanız Van sohbet farkını yaşayın ve sizlerde bu güven içinde sohbet etmeye başlayınız..

 

Van sohbet bağlanırken işlemler gerekiyor

Van sohbet sitesindeki en iyi sohbet ortamındaki daha keyifli ve güvenilir bir ortamlarda daha güven içinde en iyi şekilde arkadaşlar bularak Van sohbet kullanıcılarıyla sohbet etme imkanları sizlere sunuluyor

 

Kullandığınız rumuzu başkası kullanmaması için mutlaka nickinizi şifreleyin ve hiç kimseler ile paylaşmadan sohbet ede bilirsiniz.

 

Van Sohbet danış kurallarımız

Öncelikle sizlerde karşınızdaki insanların gerçek bir karakter sahip olduğunu bilmenizi isteriz ve son zamanlardaki en ideal güvenilir bir şekilde sohbet etme imkanları sizlere sunuluyor eğer ki sizlerde bu tarz sohbet ortamında katılmak istiyorsanız Van sohbet sitemiz tam sizlere göredir

Bingöl
Bingöl

Unutmayın ki. Sizlere sunduğumuz Van sohbet farkını sadece sitemiz üzerinde yaşaya bilir istemiş olduğunuz gibi sohbet ede bilirsiniz saygılarımızla

 

Van Hakkında

 

Van Doğu Anadolu bölgesinin Yukarı Murad-Van bölümünde yer alan il. İl toprakları 42° 30’ doğu boylamlarıyla 37° 43’ ve 39° 26’ kuzey enlemleri arasında kalır. Kuzeyden Ağrı, batıdan Van Gölü ve Bitlis, güneyden Hakkari ve Şırnak, güneybatıdan Siirt illeriyle, doğudan ise İran sınırıyla çevrilidir. “Doğunun incisi” ismiyle anılan Van ilinde Türkiye’nin en büyük gölü bulunmaktadır. Trafik numarası 65’tir.

 

Van Gölü kenarında bir sayfiye şehri olan (Tuşba) Turuşba’yı

Türkiye Cumhuriyeti, Kuzey yarımkürede, Avrupa ve Asya kıtalarının kesişme noktasında bulunan bir ülke. Ülke topraklarının büyük bir bölümü Anadolu yarımadasında, kalanı ise Balkan Yarımadası’nın uzantısı olan Trakya’da bulunur. Ülkenin üç yanı Akdeniz, Karadeniz ve bu iki denizi birbirine bağlayan Boğazlar ile Marmara Denizi ve Ege Denizi ile çevrilidir. Komşuları Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ermenistan, İran, Irak ve Suriye’dir.

Urartulu kumandan Van, îmar etmiştir. Zamanla Turuşba ismi yerine Van ismi kullanılmaya başlanmıştır. Van şehrini ilk kuran

Urartu Devleti Doğu Anadolu’da yaşamış ilkçağ ulusudur, en parlak döneminde (M.Ö. IX. yy.) Hazar Denizi’nden Malatya’ya kadar uzanan alanda egemenlik sürüyordu. Başkenti Tuşpa (Van) idi. Devletin kuzey sınırları Erzurum ve Erzincan’a, güney sınırlarıysa Musul ve Halep’e kadar uzanıyordu. O yıllarda Ön Asya’nın büyük devleti olan Asur Devleti, Urartuların bağımsızlığını tanımak zorunda kaldı.

…Tümünü okumak için linke tıklayınız. Asur kraliçesi

  1. Ö. 3000 yıllarından M. Ö. 612’ye kadar Dicle’nin batı kıyısındaki Asur şehri merkez olarak kurulan ve gittikçe genişleyen bir devlet. Bu devlet zamanla Mezopotamya, Elam, Suriye ve Mısır’a hakim oldu. Asur Devleti istiklalini kazanmadan önce Sümer, Akkad, Subar, Kut ve üçüncü Ur hanedanı hakimiyeti altında kaldı. Sonradan gelen Sami kavimleri yerli kabilelerle kaynaşarak Asurluları meydana getirdiler.

 

 

 

 

VAN SOHBET

Van Sohbet

Bahçesaray Sohbet

Başkale Sohbet

Çaldıran Sohbet

Çatak Sohbet

Edremit Sohbet

Erciş Sohbet

Gevaş Sohbet

Gürpınar Sohbet

Muradiye Sohbet

Özalp Sohbet

Saray Sohbet

 

 

Van sohbet, Van chat, chat Van, sohbet Van, sohbet Van sitesi, Van chat, sohbet chat

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir