Bilecik sohbet odamızda

Deniz Tekin Kozakuluçka

Deniz Tekin Kozakuluçka
Deniz Tekin Kozakuluçka Albumu ile siz müzik severlerle buluşuyor. Albumunde birbirinde güzel yer veren Deniz Tekin’e başarılar dileriz.

Üretici Avrupa Müzik
Türü Pop
Dili Türkçe

Arkadaşlık Güngören
Arkadaşlık Güngören

Albümdeki Eserler

Bende Bir Problem Var
İstikbal Mahkemeleri
Böyle
Depozito
Umrumda Değil
Bende Bir Problem Var (Akustik Versiyon)
Beni Vur (Akustik)
İzmir’de Bir Gün Batımı
Beni Vur (Piyanolu Akustik)

Albüm konusunda öteki bilgiler

Son zamanda bilhassa dijital platformlarda paylaştığı kayıtlar ile dikkat çeken Deniz Tekin, ilk stüdyo albümü “Kozakuluçka’ yı Avrupa Müzik markasıyla 7 Nisan 2017’de yayımladı.

“Kozakuluçka” albümünde vokal performansının yanı sıra söz yazarı ve bestekar olarak da öne çıkan Deniz Tekin, albümünde sürümler ile birlikte 9 şarkıya yer verdi. Kendisinin haricinde söz yazarı ve besteci olarak Aziz Zafer Tekin’in bir şarkısını açıklayan genç müzisyen, bir de Ahmet Kaya & Yusuf Hayaloğlu klasiği “Beni Vur”a değişik bir yorum kattı.

Tüm düzen etmelerde kendisinin yanı sıra müzisyen dostları Sezer Özdem, Ozan Fırat Tişkaya, Sinancan Yaren, emin İnal ve Cem Ömeroğlu imzasını gördüğümüz Deniz Tekin’in “Kozakuluçka” albümü Oya Erkaya supervisorlüğünde bir senede bitirirken, yapım tasarımını Gülbabamusic, Ahmetcan Taşdemir ve Cansın Angı üstlendi.

Albümde yer alan şarkılarının mixlerini Serkan Ayman ve Aras Tüysüz yaparken, Deniz Tekin, masteringde ise tekrar Aras Tüysüz ile çalıştı.

Deniz Tekin ilk albümünden ilk video klibi söz ve bestesi kendisine ait “Bende Bir sorun Var” şarkısına çekti. Çağlar Kanzık yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Tekin, iki günde bitiren çekimlerde İstanbul sokaklarında hem dolaştı hem şarkısını söylemiş oldu.

Deniz Tekin’in ilk albümü “Kozakuluçka”, Cengiz Erdem ve Deniz Erdem yapımcılığında, Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir